پیش ثبت نام در مدرسه و شرایط ثبت نام

با سلام

کلیه دانش آموزان سال سوم راهنمایی (دوره اول متوسطه) می توانند از فروردین ماه سال نود نه در این هنرستان  ثبت نام کرده و دروس هوانوردی را پشت سر گذاشته و بدون گذراندن دوره پیش دانشگاهی و کنکور و با شرط معدل کل دیپلم هوانوردی وارد مراکز آموزش عالی و دانشگاه های کشور در رشته های خلبانی - تعمیر نگهداری هواپیما و ... شوند - ضمنا اگر دانش آموزی بخواهد بعد از اتمام سال دوم یا سوم در رشته های متوسطه (ریاضی ، تجبری ، انسانی ) و ... تغییر رشته دهد و در این مرکز ادامه دهد باید از سال دوم هوانوردی شروع نماید و دروس فنی این رشته را پشت سر بگذارد.

 

لطفا متقاضیان ثبت نام اطلاعات خود را در فرم زیر وارد و بعد از وارد نمودن کد امنیتی دکمه ثبت نام در سایت را جهت ثبت اطلاعات کلیک نمایند .

اولویت ثبت نام در سال تحصیلی جدید با دانش آموزان سال گذشته و دانش آموزان با معدل بالاتر و ثبت نام زودتر می باشد.

مسئولین مدرسه بعد از دریافت مشخصات شما در تاریخ ثبت نام با شما تماس و برای مصاحبه حضوری از شما و خانواده دعوت بعمل می آورند

 

لازم به ذکر است این مرکز برای تابستان نیز برای دانش آموزان علاقه مند کلاس های تابستانی آشنایی با رشته هوانوردی را نیز هر سال برگزار می نماید که با شرکت در این دوره میتوانید نسبت به علاقه خود به این رشته آشنایی پیدا کنند. ضمنا با مجوز از آموزش و پرورش منطقه هفت تهران  آموزشگاه زبان انکلیسی  دایر می باشد.

 

لطفا برای اطلاعات بیشتر با شماره های  77541793-77570969مدرسه تماس حاصل نمایید.

                       محمود رحمانی- مدیر و موسس هنرستان هوانوردی مدبر

 

 

 


نام :  
نام خانوادگی :  
تلفن ثابت :
تلفن همراه :  
استان :
شهر :
آدرس :
توضیحات :
تصویر امنیتی بالا :